VSTÚPTE DO SVETA FINANCIÍ
A NAŠTARTUJTE SVOJU KARIÉRU

Objav svoju jedinečnosť

Presne tak, ako ja hovorím využi svoju JEDINEČNOSŤ, to v čom si vynikajúci, to čo máš jednoducho v sebe. Nemaj obavy, strach, predsudky... tie ťa nikam nepustia. VER v svoje sny a objavuj svoje výnimočné schopnosti, o ktorých ani nevieš, ktoré je ešte potrebné objaviť a využiť v tvoj prospech s cieľom šťastia, spokojnosti, úspechu, nezávislosti a finančnej slobody

ODBORNOSŤ

Bez detailného poznania finančného trhu a jeho produktov nie je možné byť expertom v tejto oblasti. Získate vedomosti a certifikáciu od našich lektorov, obchodných partnerov a skúsených profesionálov. Neobmedzený online prístup k odborným vzdelávaniam.

FINANČNÉ SPROSTREDKOVANIE

Základom kvalitnej finančnej služby je spokojný a informovaný zákazník. Naučíme vás, ako efektívne pracovať s nástrojmi hromadnej komunikácie. Dokonalá finančná služba je založená na vzájomnej dôvere, úcte a rešpekte.

OSOBNÝ ROZVOJ

Osobný rozvoj je neoddeliteľnou súčasťou našej práce. Spoznajte svoje silné stránky a my vám ukážeme, ako ich rozvíjať. Bez rozvoja osobnosti nie je možné napredovať nielen v kariére, ale aj osobnom živote.

BUDOVANIE KARIÉRY

Ľudia, vízia, hodnoty a prostredie sú piliere, na ktorých dokážete budovať dlhodobý a rentabilný biznis. Pomôžeme ti budovať úspešný tím kvalitných a profesionálnych ľudí. Buď majiteľom vlastnej pobočky.

Finančný sektor patrí medzi najlepšie platené odvetvia. Práca finančného sprostredkovateľa umožňuje aktívne si riadiť svoj kariérny rast a stať sa finančne nezávislým. Tomu, kto sa chce stať úspešným a dokáže na tom pracovať,
ponúka finančníctvo veľkú príležitosť.

PRACOVNÉ POZÍCIE

Oblastný riaditeľ

Lokalita: LEVICE

▪ Mzdové podmienky od 2500 EUR/mesiac
▪ PLUS variabilná zložka BJ závislá od výsledkov
▪ skúsenosti s riadením a vedením tímu ako líder
▪ iné finančné a nefinančné ohodnotenie
▪ požaduje sa skúsenosť v oblasti financií

Manažér/mentor

▪ Mzdové podmienky od 1500 EUR/mesiac

Klientský pracovník/osobný bankár

▪ Mzdové podmienky od 1100 EUR/mesiac
▪ po 3 mesačnej skúšobnej dobe nabieha PLUS
variabilná zložka závislá od aktivít
▪ Skúsenosti v oblasti financií sú vítané

Sme spoločnosť, ktorá úspešne vstúpila na slovenský trh.
KLIENTOM prinášame dokonalú finančnú službu, zaisťujúcu im zdravý finančný život,
rast ich bohatstva a splnenie finančných cieľov a potrieb.

Našim konzultantom, zamestnancom a podnikateľským partnerom zároveň ponúkame skvelú kariérnu príležitosť, zosobnenú v prepojení komplexného finančného plánovania s našimi vlastnými modernými technológiami, skvelým klientským servisom a dlhodobými podnikateľskými hodnotami.

Nestaviame vzdušné zámky, ani nesľubujeme nemožné, naopak, prinášame funkčnú a rokmi overenú produktovo servisnú platformu, ktorá v unikátnom fintechovom prostredí kombinuje naše exkluzívne privátne značky s najlepšími produktami z finančného trhu.

Definujeme nové kvalitatívne štandardy a spolu s Vami píšeme nový, ambiciózny príbeh, v ktorom má každý šancu naplniť obsahom svoju vlastnú kapitolu a v tej sa stať na dlhú dobu ústrednou postavou.

Náplň práce, právomoci

Analýza potrieb prianí a cieľov klientov. Tvorba finančného plánu a návrh vhodného riešenia pre klientov. Poskytovanie kompletných finančných služieb existujúcim aj novým klientom. Starostlivosť o vlastný klientsky kmeň. Vzdelávanie vo financiách, aby si bol všeobecný odborník vo všetkých segmentoch financií – bankovníctvo, poisťovníctvo, investície aj úvery. Avšak na špecifické prípady máme odborných špecialistov. Najvýkonnejší poradcovia dostanú asistentku na spracovávanie agendy. Sme plne digitalizovaní a odpadá tak papierová agenda. Nepracujeme s hotovosťou, naša banka bude plne digitalizovaná.

Informácie o výberovom konaní

Chceš prácu, v ktorej si bez ohľadu na krízu a pandémiu zarobíš stabilné peniaze? Dáva Ti zmysel pomáhať ľuďom vo svojom okolí? Chceš mať pod kontrolou svoje peniaze a naučiť to aj klientov?
Pridaj sa k nám. Do našich pobočiek vyberáme šikovných ľudí s chuťou učiť a rozvíjať sa. Či už si na začiatku svojej kariéry, alebo skúsený špecialista - naša ponuka je práve pre Teba. Žiadne tlačenie na mesačné plány či predávanie nepotrebných produktov. Finalizuje sa veľký projekt novej fintechovej banky. Svoju prácu máme radi, robíme ju s nadšením, zodpovedne a profesionálne.

Požiadavky na zamestnanca

  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • jazykové znalosti - slovenský jazyk expert
  • práca s počítačom + Word, Excel, PowerPoint
  • komunikácia a príjemné vystupovanie
  • skúsenosti s financiami sú výhodou
  • práca vhodná aj pre absolventa - klientský pracovník

Osobnostné predpoklady:

* Máš vzdelanie minimálne s maturitou a čistý register trestov
* Baví ťa komunikovať s ľuďmi,
máš organizačné zručnosti a pozitívne myslenie
* Si bojovník, nevzdávaš sa pri prvom neúspechu
* Máš užívateľskú znalosť práce s PC a internetom
* Privítame zodpovedný a proklientský prístup

Prejsť na začiatok